Formula ProSugar - isuplementy.com.pl

Przejdź do treści

Menu główne:

DuoLife Medical
DuoLife ProSugar

Prosugar

Naturalne źródło witamin ułatwiające metabolizm cukrów i zmniejszające ochotę na słodycze

97.00 zł Dodaj
Przyczyną przewlekłego schorzenia, jakim jest cukrzyca jest zaburzone wydzielanie insuliny, co powoduje zwiększenie stężenia glukozy we krwi i wydalania jej z moczem. Jest to jedna z najaktywniejszych chorób cywilizacyjnych, wywołana złą dietą i mało aktywnym trybem życia. Ilość Polaków z cukrzycą, szacuje się na ok. milion – z tego 200 000 musi przyjmować insulinę. Leczenie jest długie i zwykle oznacza przyjmowanie leków już do końca życia. Najbardziej narażone są osoby starsze, powyżej 60 roku życia – dotyczy to zwłaszcza cukrzycy typu II czyli insulinozależną.
W profilaktyce, a także łagodzeniu skutków choroby wykorzystywana jest przede wszystkim odpowiednia dieta oraz wysiłek fizyczny. Aktywny styl życia, minimalizuje możliwość zachorowania. Lekoterapia oraz dieta, mogą być wspomagane przez suplementację.

ProSugar® to unikalny suplement, pełen naturalnych ekstraktów, które w łagodny lecz skuteczny sposób pomogą w regulacji poziomu glukozy we krwi oraz usprawnią jej metabolizm. Przyjmowanie suplementu już po krótkim czasie, znacznie zwiększy jakość życia, utrzymując organizm w optymalnej kondycji. ProSugar® wyraźnie zmniejsza apetyt na słodycze oraz reguluje poziom cholesterolu.

Skład
Drobiazgowo dobrany skład kapsułki gwarantuje, że kuracja będzie ogromnym wsparciem dla organizmu. Składniki zawarte w suplemencie, są pozbawione chemii i ulepszaczy, w 100% naturalne, pochodzące z wyselekcjonowanych roślin z upraw ekologicznych.

Szczegółowy skład: Ekstrakt z korzenia cykorii podróżnika 5:1 (Cichorium intybus L.), Ekstrakt z liści morwy białej 5:1 (Morus alba L.), Sproszkowana kora cynamonu (Ceylon cinnamonum verum), Ekstrakt ze strąków fasoli 5:1 (Phaseolus vulgaris L.), ProSugar® (zastrzeżona formuła; ekstrakt z kozieradki stand. na zawartość galaktomannanu), Ekstrakt z rutwicy lekarskiej 5:1 (Galega orientalia Lam.), Ekstrakt z owoców maqui 5:1 (Aristotelia Chilensis), Ekstrakt z nasion szałwii hiszpańskiej 4:1 (Salvia Hispanica L.), skrobia kukurydziana niemodyfikowana (substancja wypełniająca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), składniki kapsułki (żelatyna - składnik otoczki).


Ekstrakt z korzenia cykorii podróżnika
Roślina ta stosowana jest w ziołolecznictwie od setek lat, głównie ze względu na swoje właściwości moczopędne, żołądkowe i żółciopędne. Zawarta w korzeniu iniulina, poprawia trawienie oraz wspomaga rozwój pożytecznych bakterii a także reguluje cholesterol i poziom cukru we krwi. Wpływa również na tworzenie się czerwonych krwinek.

Ekstrakt z rutwicy lekarskiej
Nazywana jest naturalną insuliną, ze względu na zawartość galeginy. Jest rośliną, która może pomóc w obniżeniu poziomu cukru we krwi do prawidłowego. Stosowana jest w leczeniu cukrzycy typu II, zwłaszcza u dzieci. Działa na tyle skutecznie, że jej jednoczesne stosowanie z lekami, wspiera możliwość przyjmowania niższych dawek. Wspomaga przemianę materii oraz wzmacnia układ immunologiczny. Zawiera również sole chromu, pomagające insulinie w działaniu.

Ekstrakt z liści morwy białej
Jest traktowana jak roślinny skarb. Zawarty w niej składnik – DNJ, pomaga w spowalnianiu rozkładu zawartej w żywności skrobi na cukry proste, takie jak glukoza, co z kolei prowadzi do obniżenia poposiłkowej hiperglikemii.
Flawonoidy, które również występują w morwie, utrzymują prawidłową gospodarkę węglowodanową oraz regulują metabolizm węglowodanów.

Ekstrakt z owoców maqui
Owoce znane z właściwości hamujących nadmierny apetyt, co pozwala skutecznie walczyć z wysokim poziomem cukru we krwi. Zawierają przeciwutleniacze oraz fitosterole pomagające w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu.

Sproszkowana kora cynamonu
Ogromny sprzymierzeniec osób, które walczą z nadmiernym apetytem lub skutkami cukrzycy. Hamuje łaknienie słodyczy, usprawnia procesy trawienia, przyspiesza przemianę materii. Zwiększa metabolizm glukozy, wykazując działanie podobne do insuliny. Obniża poziom cholesterolu.

ProSugar®
Unikalna, zastrzeżona formuła, pełna dobroczynnych, w 100% naturalnych składników. Ekstrakt z kozieradki, dobroczynnie wpływa na regulację metabolizmu cukrów a tym samym dba o formę i funkcjonowanie organizmu. Nieocenione źródło fitosteroli, choliny i flawonoidów a także witaminy C i B1, prowitaminy A, żelaza oraz wapnia.

Ekstrakt ze strąków fasoli
Ze względu na niski indeks glikemiczny, współpracuje z organizmem w celu kontrolowania poziomu cukrów we krwi oraz przebiegu procesów metabolicznych. Wspomaga pracę układu moczowego i nerek, łagodząc obrzęki. Wykazuje działanie moczopędne.

Ekstrakt z szałwii hiszpańskiej
Popularne nasiona chia – zawierają więcej kwasów omega – 3 niż hodowlany łosoś atlantycki. Bogate są w wapń i składniki odżywcze. Cechuje je wysoka zawartość pełnowartościowego białka, zapobiegających rozwojowi nowotworów antyoksydantów, obniżającego ciśnienie krwi potasu, regulującego trawienie błonnika, kojącego nerwy magnezu, wzmacniającego kości fosforu i wielu innych dobroczynnych substancji.
Przechowywanie

Nie wymaga szczególnych warunków przechowywania, wystarczy temperatura pokojowa. Należy chronić przed dziećmi.

Dawkowanie
Aby uzyskać optymalne skutki kuracji, należy przyjmować 1 – 2 kapsułek dziennie.
Nie należy przyjmować w okresie ciąży i karmienia piersią.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego