Formula ProCholterol - isuplementy.com.pl

Przejdź do treści

Menu główne:

DuoLife Medical
DuoLife ProCholterol

Procholterol

Pomaga w regulowaniu prawidłowego poziomu cholesterolu

97.00 zł Dodaj
Przyczyną prawie połowy zgonów mieszkańców Polski są choroby sercowo – naczyniowe. Niestety prawie jedna czwarta tej sumy, dotyczy osób przed 65 rokiem życia. Te przerażające statystyki dowodzą, że warto przed czasem zadbać o równowagę swojego organizmu, dostarczając mu substancji, mających wpływ na regulację poziomu cholesterolu. Jest to tłuszcz występujący jedynie u ludzi i zwierząt, rośliny są go pozbawione. Zbyt wysoka jego ilość, dostarczana wraz z pożywieniem, może okazać się niezwykle szkodliwa – zaburza bowiem procesy metaboliczne i regulacyjne.

ProCholterol®, jest naturalnym suplementem, którego zażywanie może doprowadzić do uregulowania gospodarki lipidowej. Oznacza to, że substancje w nim zawarte, utrzymają cholesterol na optymalnym poziomie, pomogą ułatwić rozkładanie tłuszczu w organizmie a w efekcie, zwiększyć ochronę przed chorobami związanymi z układem krążenia i naczyniowym. To krok w stronę dobrego, zdrowego stylu życia i przeciwdziałania schorzeniom cywilizacyjnym.

Osoby, które borykają się z problemami związanymi z wysokim poziomem cholesterolu, powinny zadbać o dietę, ruch i dostarczać sobie składników, które pozytywnie wpłyną na organizm i procesy w nim zachodzące. Ważne by pochodziły z naturalnych źródeł – wtedy są najlepiej przyswajalne przez ciało.

Skład
ProCholterol® to innowacyjna formuła zamknięta w wygodnej formie kapsułki. Idealna dla osób świadomych zagrożeń, związanych z nieprawidłową dietą czy brakiem ruchu. Funkcjonuje jako uzupełnienie rozsądnego żywienia. Posiada w swym składzie naturalne składniki, pochodzące wprost z wnętrza roślin.

Szczegółowy skład: Ekstrakt z owoców amli, ekstrakt z czosnku, ekstrakt z czerwonego ryżu, w tym: monakolina K, ProCholterol (zastrzeżona formuła: błonnik litofilny z liści kaktusa), ekstrakt z korzenia Gynostemma, beta-fitosterol, ekstrakt z liści Brahmi, substancja przeciwzbrylająca: skrobia kukurydziana niemodyfikowana, żelatyna – składnik otoczki.

Ekstrakt z owoców amli
Amla – zwana również agrestem indyjskim posiada wiele cennych składników, docenianych od wieków – stabilną witaminę C, flawonoidy i polifenole. Wykazuje właściwości antyoksydacyjne oraz antybakteryjne. Uznawana jest za doskonałe źródło cynku, chromu i miedzi. Wzmacnia serce oraz układ krążenia. Świetnie działa również na włosy, skórę i paznokcie.

Ekstrakt z czosnku
Działanie czosnku doceniano już w starożytności. Był sprzymierzeńcem w walce z chorobami zakaźnymi. Wykazuje silne działanie antybakteryjne i antypasożytnicze. Ze względu na zawartość allicyny, uznawany jest za cudowny, naturalny antybiotyk. Ponieważ obniża ciśnienie krwi, chroni układ sercowo – naczyniowy, rozszerzając naczynia krwionośne. Oczyszcza krew z produktów przemiany materii. Zawiera węglowodany, białko, składniki mineralne, olejki lotne oraz witaminy C, A, B1, B2 oraz PP. Obniża poziom cholesterolu we krwi i pomaga utrzymać go na odpowiednim poziomie.

Czerwony ryż
Jest bogaty w składniki odżywcze i zawiera sporo błonnika. Wykazuje korzystny wpływ na działanie przewodu pokarmowego oraz obniża cholesterol oraz utrzymuje na dobrym poziomie ilośc trójglicerydów. Zawiera angiotensynę II, obniżającą ciśnienie krwi i zapobiegającą tworzeniu się złogów w arteriach. Proantocyjanidyny zawarte w czerwonym ryżu są silnym przeciwutleniaczem.

Beta – fitosterol
Jego stosowanie, znacznie pomaga w ochronie organizmu przed chorobami układu krwionośnego i serca. Obniża poziom cholesterolu regulując poziom jego wchłaniania przez jelita. Zalecany przy diecie o niskiej zawartości tłuszczów nasyconych.

Ekstrakt z Brahmi
Zawiera mnóstwo dobroczynnych fitosteroli, flawonoidów oraz glikozydów triterpenoidowych. Pomaga w redukcji utleniania kwasów tłuszczowych we krwi i tym samym zmniejsza ryzyko chorób z tym związanych. Pomaga na pamięć i koncentrację.

Gynostemma
Znana jest również jako zioło życia lub długowieczności. Wykazuje silnie działanie antyoksydacyjne a przeciwutleniacze w niej zawarte, chronią organizm przed szybkim starzeniem. Reguluje ciśnienie krwi i jednocześnie obniża poziom złego cholesterolu i podwyższa poziom dobrego. Zawiera wiele witamin i cennych dla organizmu składników, m.in. - selen, magnez, cynk, wapń, żelazo, potas, mangan, fosfor, witaminy z grupy B (w tym kwas foliowy), a także C, E i A oraz D.

Przechowywanie
Forma kapsułki nie wymaga szczególnej ostrożności jeśli chodzi o warunki przechowywania. Preparat może być trzymany w temperaturze pokojowej. Należy chronić przed dostępem dzieci.

Dawkowanie
Aby uzyskać optymalne efekty kuracji, należy przyjmować 1 – 2 kapsułek dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dawki suplementu. Produkt nie jest zalecany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego