Formula ProCardiol - isuplementy.com.pl

Przejdź do treści

Menu główne:

DuoLife Medical
DuoLife ProCardiol

Procardiol

Kompozycja naturalnych substancji działających ochronie na układ krążenia

97.00 zł Dodaj
Choroby układu krążenia to bolączka XIX i XX wieku. W krajach wysoko rozwiniętych, powodują ponad 52% zgonów. Związane są ściśle z występowaniem czynników podwyższonego ryzyka – np. paleniem tytoniu, spożywaniem alkoholu, stresem, nadwagą czy siedzącym trybem życia. Ważne jest zarówno odpowiednio wczesne wykrycie choroby, profilaktyka czyli zapobieganie, jak i odpowiednie podejście do leczenia.

Najbardziej narażone osoby, to te po 40 roku życia. Z uwagi na ryzyko, powinny odpowiednio wcześniej zadbać o poprawę jakości życia – m.in. dietę, ruch czy ograniczenie używek. Z pomocą przychodzą suplementy.
DuoLife ProCardiol® jest sprzymierzeńcem, zarówno w zapobieganiu chorobom serca i układu krążenia jak i w likwidacji skutków oraz rekonwalescencji.
Jest źródłem niezwykle cennych substancji, mających zbawiennie ochronny wpływ na cały organizm, z uwzględnieniem układu krwionośnego i oczywiście serca. Pomagając w obniżeniu cholesterolu oraz chroniąc naczynia krwionośne, przyczynia się do utzrymania serca w optymalnej formie.
Polecany jest osobom z kręgu podwyższonego ryzyka, po przebytym zawale bądź przy chorobie wieńcowej ale również tym, które chcą stosować profilaktykę i w przyszłości nie dopuścić do podobnych problemów. Na zażywaniu suplementu, skorzystają również osoby, uprawiające sport.

Skład
Wygodna forma kapsułki sprawia, że stosowanie suplementu jest proste i mało kłopotliwe. Naturalne ekstrakty w nim zawarte, są całkowicie pozbawione sztucznych substancji oraz GMO. Suplement produkowany jest w Polce, z ekologicznych upraw, posiada odpowiednie testy i certyfikaty.

Szczegółowy skład: Ekstrakt z owoców głogu 10:1, ekstrakt z kwiatów hibiskusa 5:1, ekstrakt ze skórki czerwonego winogrona 5:1, ekstrakt z owoców granatu 10:1, ekstrakt z owoców aronii, ProCardiol® - formuła zastrzeżona – ekstrakt z oliwek, ekstrakt z ziela serdecznika 5:1, ekstrakt z tarczycy bajkalskiej 5:1, skrobia kukurydziana niemodyfikowana (substancja wypełniająca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), składniki kapsułki (żelatyna – składnik otoczki).

Aronia
Ten owoc, pełen jest witamin i cennych składników odżywczych. Przeciwdziała przeziębieniom ale nie tylko. Znany jest również z umiejętności wzmacniania i uszczelniania ścianek naczyń krwionośnych, dzięki zawartości bioflawonoidów.  Pozwala to na przeciwdziałanie miażdżycy oraz walkę z nadciśnieniem. Oprócz bioflawonoidów aronia zawiera jeszcze witaminy: C, PP, B2, B9 (czyli kwas foliowy) oraz E. Bioflawonoidy poprawiają wchłanianie i działanie witaminy C, która z kolei wpływa korzystnie na działanie innego przeciwutleniacza - witaminy E.

Ekstrakt z głogu

Kwiaty głogu zawierają fenolokwasy, aminy, fitosterole, garbniki, ogromną ilość witaminy C i z grupy B, pektyny i sole mineralne, ale najbardziej cenna jest duża ilość flawonoidów i procyjanidów. Składniki te działają rozkurczowo na mięśnie gładkie jelit oraz dróg moczowych, macicy i naczyń krwionośnych.  Ma to ogromne znaczenie w przypadku naczyń wieńcowych – zwiększa się wtedy dopływ utlenionej krwi do serca, ustępuje ból i duszność. Promocyjanidy powodują łagodne obniżenie ciśnienia tętniczego. Kwiat głogu zwiększa też siłę skurczów mięśnia sercowego, nieznacznie zwalniając ich częstotliwość, dzięki czemu pracuje ono wydajniej. Ponadto ma korzystny wpływ na naczynia krwionośne mózgu. Niezastąpiony w okresie rekonwalescencji po przebytym zawale.

Ekstrakt z kwiatu hibiskusa
Dzięki zawartości antocyjanów, polifenoli oraz flawonoidów, pomaga chronić organizm przed rozwojem komórek nowotworowych, walczyć ze starzeniem, zwalczając wolne rodniki oraz chronić przed chorobami serca. Pomaga w obniżaniu cholesterolu oraz ciśnienia krwi, jest sprzymierzeńcem w walce z otyłością brzuszną, zespołem metabolicznym oraz niealkoholowym stłuszczeniem wątroby.

Ekstrakt ze skórki czerwonego winogrona
Czerwone winogrona posiadają ogromną ilość flawonoidów, które podwyższając poziom dobrego cholesterolu i obniżając poziom złego, skutecznie chronią przed rozwojem chorób układu sercowo – naczyniowego. Pomagają w regulacji gospodarki tłuszczowej organizmu a zawarty w nich potas, dodatkowo obniża ciśnienie krwi.

Ekstrakt z owoców granatu
Jeden z najbardziej docenianych naturalnych przeciwutleniaczy. Bogactwo witamin w nim zawarte, korzystnie wpływa na organizm a kwas linolowy dodatkowo wzmacnia układ krwionośny. Polecany osobom narażonym na długotrwały stres.

Serdecznik
Wykazuje działanie antyoksydacyjne, przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe. Łagodnie obniża ciśnienie krwi, chroniąc układ krwionośny. Wykorzystywany jako lek nasercowy i uspokajający. Polecany szczególnie osobom z problemami – kołataniem serca, przyspieszonym rytmem, szybkim męczeniem oraz przy pobudliwości nerwowej i zaburzeniach lękowych.

Tarczyca bajkalska
Zawiera flawonoidy, korzystnie wpływające na naczynia krwionośne. Pomaga w oczyszczaniu organizmu z metali ciężkich.
ProCardiol® formuła zastrzeżona

Wspomaga działanie pozostałych składników suplementu. Działa ochronnie na układ sercowo – naczyniowy. Poprawia ukrwienie serca oraz wzmacnia żyły i naczynia krwionośne.

Przechowywanie
Nie wymaga szczególnych warunków przechowywania, wystarczy temperatura pokojowa. Należy chronić przed dziećmi.

Dawkowanie
Aby uzyskać optymalne skutki kuracji, należy przyjmować 1 – 2 kapsułek dziennie.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego