DuoLife Collagen - isuplementy.com.pl

Przejdź do treści

Menu główne:

DuoLife Medical
DuoLife Collagen

Duolife Collagen

Duolife Collagen dostarcza organizmowi kolagenu niezbędnego do zachowania młodości skóry i stawów.

129.00 zł Dodaj
Zachowanie młodości, witalności i dobrego samopoczucia, dla niektórych bywa celem samym w sobie. Wiele osób, ceni sobie komfort dobrej kondycji organizmu oraz poczucie energii i młodego wyglądu. Z wiekiem, organizm bardzo się zmienia, skóra traci jędrność i jest coraz mniej nawilżona, stawy zaczynają pracować coraz gorzej, kości stają się kruche i łamliwe. Ciało odczuwa wiele dolegliwości, nieznanych wcześniej. Wszelkie urazy czy choroby, przebiegają znacznie ostrzej niż w młodości. Oczywiście ten proces można znacznie spowolnić. Z badań i obserwacji wynika, że bodźcami, które przyspieszają starzenie są – alkohol, papierosy, zła dieta i brak ruchu. Groźnym czynnikiem jest również stres. Unikanie tych elementów, pomoże złagodzić skutki starzenia oraz znacznie poprawić wygląd i samopoczucie.
Aktywny tryb życia oraz dostarczanie organizmowi niezbędnych składników sprawi, że skóra, włosy i paznokcie będą wyglądać młodziej, poprawi się witalność a energia będzie twoim najwierniejszym towarzyszem. Warto wiedzieć, które mikroelementy i witaminy, mają najlepszy wpływ na organizm i jak ich sobie zdrowo i naturalnie dostarczyć.

DuoLife Collagen® jest suplementem zawierającym czynniki wprost z serca na tury. Jego stosowanie, pozwala zachować organizm w zdrowej i młodzieńczej formie, na długie lata. Przyswajanie płynnego eliksiru życia sprawi, że każdy dzień będzie pełen energii i zdrowia.

Świadomość możliwości sprawia, że możemy sami kontrolować jakość swojego życia. Warto a nawet trzeba korzystać z darów natury by w pozytywny sposób móc oddziaływać na swój organizm.

Skład
DuoLife Collagen® to naturalny, pełen cennych składników suplement. Czynniki w nim zawarte, pochodzą z roślin z ekologicznych upraw. Stosowanie tego suplementu, pozwoli na kontrolowanie procesu starzenia i znaczne go spowolnienie, przez zminimalizowanie jego przykrych skutków.

Szczegółowy skład: puree z owoców mango, kolagen morski, siarczan glukozaminy 2KCL ze skorupiaków, siarczan chondroityny z rekina, standaryzowany ekstrakt z aceroli (w tym witamina C), standaryzowany na zawartość krzemu ekstrakt ze skrzypu polnego, ekstrakt z pokrzywy, standaryzowany na zawartość krzemu ekstrakt z pędów bambusa, kwas hialuronowy.

Kolagen morski
Zdecydowany przyjaciel skóry, włosów i paznokci. Jego struktura, nawiązuje do budowy ludzkiego kolagenu, przez co jest przyjaźniej i lepiej przyswajana przez organizm. Pomaga w zachowaniu sprawnych stawów i łączeń stawowych. Sprzyja zdrowej, gładkiej skórze, wypełniając drobne zmarszczki i sprawiając, że jest bardziej napięta.

Acerola
Witaminowa bomba, o wysokiej zawartości witaminy C, która znacznie stymuluje syntezę kolagenu, co spowalnia procesy starzenia. Dzięki niej, skóra jest zdrowa i napięta, rany szybciej się goją a zwiększona odporność organizmu odpiera infekcje.

Skrzyp polny
Zawarty w nim krzem, dobroczynnie wpływa na skórę, zwiększając jej witalność i sprężystość. Sprawia, że skóra naturalnie oczyszcza się ze szkodliwych substancji, wchłania więcej tlenu i wygląda młodo. Flawonoidy zawarte w skrzypie, działają antyoksydacyjnie i zwalczają wolne rodniki, co znacznie opóźnia procesy starzenia. Efekty są spektakularne. Kolejnym elementem, który chroni skórę są karotenoidy. Zabezpieczają przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym, co oczywiście ma ogromny wpływ na wygląd skóry.

Chondroityna z rekina
Stanowi główny składnik chrząstek. Wpływa na amortyzację stawów i tłumi wstrząsy. Ułatwia przyswajanie przez kości wapnia, co oczywiście stanowi o ich mocy. Jej zdolność wiązania wody sprawia, że stawy działają lepiej i sprawniej.

Pokrzywa
Kolejna roślina, której dobroczynnym składnikiem jest krzem – przyjaciel skóry. Wpływa na jej wygląd oraz elastyczność. Jest budulcem tkanki łącznej, kości oraz błon śluzowych. Stymuluje syntezę kolagenu.

Pędy bambusa
Ze względu na wysoką zawartość krzemu, pędy bambusa są sprzymierzeńcem ludzi chcących zachować zdrowy, młodzieńczy wygląd. Wpływają na elastyczność i poziom nawilżenia skóry. Nienasycone kwasy tłuszczowe, będące jednym z elementów rośliny, działają antyoksydacyjnie.

Mango
Składniki w nim zawarte, pozytywnie wpływają na kondycję skóry oraz dobry wzrok.  Są również świetnymi przeciwutleniaczami, co spowalnia negatywne skutki starzenia. Chronią przed skutkami promieniowania ultrafioletowego.

Kwas hialuronowy
Składnik dobrze znany osobom, chcącym zatrzymać czas. Wzmacnia komórki skóry, dbając o jej młodzieńczy wygląd. Wiąże wodę w komórkach co pozwala utrzymać dobre nawilżenie skóry.

Przechowywanie
DuoLife Collagen® to produkt w 100% z naturalnych składników. Wymaga to ostrożnego przechowywania, zgodnie z zaleceniami producenta. Po otwarciu opakowania, trzeba umieścić suplement w lodówce. Zużyć przed upływem 30 dni. Należy chronić przed nadmierną ekspozycją na światło promieni słonecznych i wysoką temperaturą.

Sposób użycia
Jeśli kuracja ma zapewnić 100% skuteczności, suplement należy stosować regularnie, w dawkach nie przekraczających 25 do 50 ml dziennie. Najlepiej spożywać przed posiłkiem.

Przeciwwskazania
Nie należy stosować u osób z wrażliwością na jakikolwiek składnik produktu, u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Chronić przed dostępem dzieci.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego